> ПППУ > Новини ПППУ

 

Документи
Новини ПППУ
Новини України
Про проект
Регіони
Позиція ПППУ
 

Новини ПППУ

ПППУ вважає своїм пріоритетним завданням вдосконалення організаційної роботи
Донецька організація ПППУ бере під контроль реалізацію програм з утилізації побутових відходів
Донецька організація ПППУ відроджує депресивні міста
Міністерством юстиції України зареєстровано зміни до статутних документів ПППУ
Основа партії – потужні регіональні організації
Міжгірська районна організація ПППУ провела конкурс на кращий бізнес-проект
Хмельницький осередок ПППУ ініціює ревізію земельних ділянок
Севастопольський осередок ПППУ готує підприємців ринку
Черкаська організація ПППУ ініціює вирішення проблем людей старшого покоління
Політрада ПППУ обговорила найактуальніші завдання

Черкаська організація ПППУ ініціює вирішення проблем людей старшого покоління

Черкаська обласна організація Партії промисловців та підприємців опікується людьми похилого віку. Партійці запропонували місцевим органам влади створити соціальні будинки. За словами голови черкаського регіонального відділення ПППУ Анатолія Хмільківського, під одним дахом можна буде зібрати кілька соціальних служб. На його думку, такі соцбудинки можна створити на базі дитячих дошкільних установ, що вивільняються, та інших приміщень.

„У Черкасах багато приміщень колишніх заводів, які не використовуються. За бажанням влада знайде, де розмістити такі будинки, адже забезпечивши гідні умови для людей старшого покоління, ми закладемо основи і своєї старості”, - переконаний він.

Голова регіонального відділення ПППУ намагається достукатися до влади, аби започаткувати конкретний проект. „З свого боку я планую організувати залучення підприємців області до фінансування проекту”, - запевняє він, додаючи, що головне – врегулювати це питання з владою.

Партійці пропонують організувати й запровадити спеціалізовані автобуси для пенсіонерів, інвалідів на міських маршрутах до найбільш значимих об’єктів, визначити режим їх роботи таким чином, щоб він збігався з прийомними днями соціальних служб. При визначенні маршрутів дуже важливо поінформувати населення про наміри, аби можна було повніше задовольнити їх потреби. На думку черкаських партійців, люди похилого віку мають право безперешкодно добиратися до офісів пенсійного фонду, управління соціального захисту, реабілітаційних центрів, госпіталю для учасників та інвалідів Великої Вітчизняної війни, лікарень тощо.

А нещодавно за сприяння Анатолія Хмільківського ветеранам міста, які в 1942- 1943 роках брали участь в обороні блокадного Ленінграда, вручили нагороди від імені Росії. Тривалий час ветерани, які мали документальні підтвердження участі в прориві ленінградського кільця, намагалися достукатися до влади, щоб визначити свій статус. І лише втручання черкаської організації ПППУ зрушило справу з мертвої точки.Домашнее времяпровождение не должно создавать никаких препятствий для полноценного отдыха. Как правило, ванная комната - это особенное место, где можно расслабиться и разгрузить мысли от всех дел и проблем. Создайте собственный уют, установив новейшую гидромассажную ванную из интернет-магазина сантехники в Киеве. Вы заметите, как на самом деле хорошо быть дома! Кожній діловій людині потрібен відпочинок в такій самій мірі, як іншим. Чисте повітря та незаймана природа навколо дачного будинку - що може бути краще? Затишне оточення навколо Вас створять наші досвідчені інженери.

 

Новини ПППУ

Політрада ПППУ обговорила найактуальніші завдання
Партія промисловців і підприємців України провела чергове засідання політичної ради ПППУ. Обговорено підсумки роботи..
06.01.2017
Черкаська організація ПППУ ініціює вирішення проблем людей старшого покоління
Черкаська обласна організація Партії промисловців та підприємців опікується людьми похилого віку. Партійці..
06.01.2017
Севастопольський осередок ПППУ готує підприємців ринку
Партія промисловців та підприємців України в місті Севастополі організувала навчання 118 підприємців ринку.За словами..
06.01.2017


Добавить комментарий!