> ПППУ > Новини ПППУ

 

Документи
Новини ПППУ
Новини України
Про проект
Регіони
Позиція ПППУ
 

Новини ПППУ

ПППУ вважає своїм пріоритетним завданням вдосконалення організаційної роботи
Донецька організація ПППУ бере під контроль реалізацію програм з утилізації побутових відходів
Донецька організація ПППУ відроджує депресивні міста
Міністерством юстиції України зареєстровано зміни до статутних документів ПППУ
Основа партії – потужні регіональні організації
Міжгірська районна організація ПППУ провела конкурс на кращий бізнес-проект
Хмельницький осередок ПППУ ініціює ревізію земельних ділянок
Севастопольський осередок ПППУ готує підприємців ринку
Черкаська організація ПППУ ініціює вирішення проблем людей старшого покоління
Політрада ПППУ обговорила найактуальніші завдання


thermador repair orange county


Політрада ПППУ обговорила найактуальніші завдання

Партія промисловців і підприємців України провела чергове засідання політичної ради ПППУ. Обговорено підсумки роботи територіальних партійних організацій за 2007рік та завдання нового етапу.

Партійці висловили занепокоєння ситуацією політичної нестабільності в країні, яка полягає в неспроможності парламенту розпочати ефективну законотворчу роботу, чисельних протиріччях між президентською та урядовою гілками влади, нестійкістю політичної бази коаліції. Вони ще раз підтвердили власні висновки піврічної давнини: політична діяльність за межами правового поля не може принести позитивних результатів, отже позачергові вибори не вирішили проблему ефективної та відповідальної влади в країні. На думку членів ПППУ, коли в політиці замість формування суспільного консенсусу та стратегії національної єдності домінують конфлікти особистих інтересів, спрага влади та посад, підсумком можуть може бути лише суттєві втрати на шляху зростання конкурентоспроможності економіки, розбудови демократичного суспільства.

Засідання ПППУ сформулювало завдання партії – активну участь у наступних виборах як в місцеві ради, так і в парламент, та закликало партійців до обговорення формату та організації роботи у підготовчий передвиборчий період. Було обговорено тактику роботи на позачергових виборах сільських, селищних та міських голів, призначених на 30 березня цього року.

«Вважаю, що в партії є позитивна динаміка, ПППУ розвивається і мужніє. Кожний її крок є кроком до згуртованості рядів та внутріпартійної єдності. Ми переосмислили певні підходи і готуємося до серйозного бою. ПППУ в змозі запропонувати програму реформ, спрямованих на захист прав власності, розвитку підприємницьких ініціатив, інвестування в високі технології, побудову незалежної судової системи», - наголосила лідер партії Людмила Денисюк.

Згідно вимогам Статуту, засідання Політради обрало заступників голови ПППУ та затвердило принципи формування складу політичної ради партії. Заступниками стали керівники територіальних партійних організацій О.Амбросьонок, О.Баталін, А.Веретенніков, С.Кияниченко, О.Коробчинський, В.Лещенко, Б.Турчин та А.Хмільківський.Домашнее времяпровождение не должно создавать никаких препятствий для полноценного отдыха. Как правило, ванная комната - это особенное место, где можно расслабиться и разгрузить мысли от всех дел и проблем. Создайте собственный уют, установив новейшую гидромассажную ванную из интернет-магазина сантехники в Киеве. Вы заметите, как на самом деле хорошо быть дома! Кожній діловій людині потрібен відпочинок в такій самій мірі, як іншим. Чисте повітря та незаймана природа навколо дачного будинку - що може бути краще? Затишне оточення навколо Вас створять наші досвідчені інженери.

 

Новини ПППУ

Політрада ПППУ обговорила найактуальніші завдання
Партія промисловців і підприємців України провела чергове засідання політичної ради ПППУ. Обговорено підсумки роботи..
06.01.2017
Черкаська організація ПППУ ініціює вирішення проблем людей старшого покоління
Черкаська обласна організація Партії промисловців та підприємців опікується людьми похилого віку. Партійці..
06.01.2017
Севастопольський осередок ПППУ готує підприємців ринку
Партія промисловців та підприємців України в місті Севастополі організувала навчання 118 підприємців ринку.За словами..
06.01.2017


Добавить комментарий!