> ПППУ > Новини України

 

Документи
Новини ПППУ
Новини України
Про проект
Регіони
Позиція ПППУ
 

Новини України

БУШ: РОСІЯ НЕ ЗАСТОСУЄ ПРАВО ВЕТО ДО ПДЧ УКРАЇНИ
Франция категорично проти України в НАТО
У Росії вважають, що Газпром здався Україні
Володимир Литвин: "Все, що відбувається сьогодні у стінах парламенту, – це не просто неробство, це межує із злочином перед народом"
Литвин спокійно відноситься до візиту Буша
Фракції парламенту підписали Протокол взаєморозуміння
ВР ухвалила постанову про НАТО
Посол України в США розповів, які документи сподіваються підписати під час візиту Буша
Яценюк сподівається на "серйозний урок" для усіх
Ющенко називає політику Тимошенко політикою авантюр і інтриг

БУШ: РОСІЯ НЕ ЗАСТОСУЄ ПРАВО ВЕТО ДО ПДЧ УКРАЇНИ

Президент США Джордж Буш вважає, що Росія не використає право вето на приєднання України до ПДЧ щодо вступу до НАТО на Бухарестському самміті, хоча має на це право.

"Кожна держава мені сказала: Росія не буде мати вето, не може накладати вето на те, що відбувається у Бухаресті... Я думаю, що Росія не накладе вето в Бухаресті, хоча вона має право зробити це", - сказав Буш на спільній прес-конференції з президентом України Віктором Ющенком.

"Я буду наполегливо працювати, щоб запевнити, що Україна і Грузія отримали ПДЧ. Я думаю, це в наших інтересах, та інтересах України та Грузії", - додав він.

У свою чергу Ющенко висловив сподівання на те, що Росія не чинитиме опір набуттю Україною ПДЧ.

"Я б не хотів би, щоб ті дебати, які ведуться в Європі і світі щодо приєднання до ПДЧ, а потім до НАТО, формували якусь нову завісу. Все це пройде. Я переконаний, що ми ідемо вірною стратегічною дорогою і діємо в рамках національного суверенітету", - сказав він.

"Мені б не хотілося, щоб базовий фундаментальний принцип роботи Альянсу – відкритих дверей – був замінений, вибачте, правом вето навіть країною, яка не є членом НАТО", - доав Ющенко.

На його думку, в Європі наразі ведуться "гарячі, можливо, надмірно емоційні дискусії, де мало використовується правил, права і навіть інколи поваги". "Але, кінець кінцем, здоровий глузд у цьому питанні переможе", - сказав президент.

Коментуючи акції протесту збоку Компартії та ПСПУ на Майдані Незалежності в Києві, Ющенко сказав:

"Те, що, вибачте, є в українському суспільстві частина політичних сил, яка не поділяє цю думку, є цілком природно. Є природно, що декілька сот людей під червоними прапорами є на Майдані".

"Це знаково. Під цими прапорами творився український Голодомор, репресії, під цими прапорами від страждань і тоталітаризму загинув не один, не 5 і не 8 мільйонів українців", - додав президент.Домашнее времяпровождение не должно создавать никаких препятствий для полноценного отдыха. Как правило, ванная комната - это особенное место, где можно расслабиться и разгрузить мысли от всех дел и проблем. Создайте собственный уют, установив новейшую гидромассажную ванную из интернет-магазина сантехники в Киеве. Вы заметите, как на самом деле хорошо быть дома! Кожній діловій людині потрібен відпочинок в такій самій мірі, як іншим. Чисте повітря та незаймана природа навколо дачного будинку - що може бути краще? Затишне оточення навколо Вас створять наші досвідчені інженери.

 

Новини ПППУ

Політрада ПППУ обговорила найактуальніші завдання
Партія промисловців і підприємців України провела чергове засідання політичної ради ПППУ. Обговорено підсумки роботи..
27.12.2016
Черкаська організація ПППУ ініціює вирішення проблем людей старшого покоління
Черкаська обласна організація Партії промисловців та підприємців опікується людьми похилого віку. Партійці..
27.12.2016
Севастопольський осередок ПППУ готує підприємців ринку
Партія промисловців та підприємців України в місті Севастополі організувала навчання 118 підприємців ринку.За словами..
27.12.2016


Добавить комментарий!