> ПППУ > Новини України

 

Документи
Новини ПППУ
Новини України
Про проект
Регіони
Позиція ПППУ
 

Новини України

БУШ: РОСІЯ НЕ ЗАСТОСУЄ ПРАВО ВЕТО ДО ПДЧ УКРАЇНИ
Франция категорично проти України в НАТО
У Росії вважають, що Газпром здався Україні
Володимир Литвин: "Все, що відбувається сьогодні у стінах парламенту, – це не просто неробство, це межує із злочином перед народом"
Литвин спокійно відноситься до візиту Буша
Фракції парламенту підписали Протокол взаєморозуміння
ВР ухвалила постанову про НАТО
Посол України в США розповів, які документи сподіваються підписати під час візиту Буша
Яценюк сподівається на "серйозний урок" для усіх
Ющенко називає політику Тимошенко політикою авантюр і інтриг

У Росії вважають, що Газпром здався Україні

Газова війна Росії і України припинена. Як пише "Коммерсант", "Газпром" не встояв перед загрозою зриву європейських контрактів і зняв обмеження з постачань газу Україні без будь-яких умов. Російська монополія погодилася, що одержаний цього року Україною газ оплачуватиметься по $179,5 за 1 тис. кубометрів. Україна всього лише погодилася продовжити переговори. У "Газпромі" сподіваються все-таки добитися поступок з боку Києва. Але до цих пір всі переговори сторін були безрезультатними, а Україна в нинішній ситуації продемонструвала безпрецедентну жорсткість.

Таким чином, кроки "Газпрому" з обмеження газу Україні не дали результатів — сторони повернулися до переговорів, які безуспішно вели до кінця минулого тижня. Це, по суті, перший провал зовнішньої політики "Газпрому". До цих пір жорсткі обмежувальні заходи монополії при переговорах з країнами СНД неминуче завершувалися поступками з боку покупців газу. Але новий український уряд показав, що може бути не менш жорстким і має серйозні важелі тиску в газових переговорах.

Більш того, українська сторона зовсім не поспішає відновлювати дискусію з "Газпромом" — за даними джерела в Мінпаливенерго, глава міністерства Юрій Продан і глава "Нафтогазу" Олег Дубина прибудуть до Москви тільки на початку наступного тижня. Інше джерело "Ъ", знайоме з підсумками вчорашніх переговорів, уточнило, що тема постачань Україні цього року російського газу по $320 за 1 тис. кубометрів "не закрита" і її обговорення продовжиться. Проте, як стверджує співбесідник "Ъ", основною темою переговорів стане створення двох СП для продажу газу на внутрішньому ринку України.

Аналітики не здивовані таким швидким зниженням напруження конфлікту. Денис Борисов з ІК "Солід" вважає, що перемир`я пов`язане багато в чому з тим, що ні Росії, ні Україні не хотілося псувати відносини з Європою. ""Газпром" не зацікавлений в тому, щоб втратити репутацію надійного постачальника, а Юлія Тимошенко завжди була політиком, настроєним на захід, і псувати відносини з ЄС їй теж невигідно", - відзначає аналітик. На його думку, Україна зможе у результаті зберегти на цей рік закупівлі тільки дешевого середньоазіатського газу. Валерій Нестеров з "Трійки Діалог" згоден, що криза не могла продовжуватися довго. В той же час аналітик вважає, що від переговорів сторін не варто чекати швидкого результату, оскільки "в України стільки ж важелів тиску, скільки у "Газпрому"".Домашнее времяпровождение не должно создавать никаких препятствий для полноценного отдыха. Как правило, ванная комната - это особенное место, где можно расслабиться и разгрузить мысли от всех дел и проблем. Создайте собственный уют, установив новейшую гидромассажную ванную из интернет-магазина сантехники в Киеве. Вы заметите, как на самом деле хорошо быть дома! Кожній діловій людині потрібен відпочинок в такій самій мірі, як іншим. Чисте повітря та незаймана природа навколо дачного будинку - що може бути краще? Затишне оточення навколо Вас створять наші досвідчені інженери.

 

Новини ПППУ

Політрада ПППУ обговорила найактуальніші завдання
Партія промисловців і підприємців України провела чергове засідання політичної ради ПППУ. Обговорено підсумки роботи..
27.12.2016
Черкаська організація ПППУ ініціює вирішення проблем людей старшого покоління
Черкаська обласна організація Партії промисловців та підприємців опікується людьми похилого віку. Партійці..
27.12.2016
Севастопольський осередок ПППУ готує підприємців ринку
Партія промисловців та підприємців України в місті Севастополі організувала навчання 118 підприємців ринку.За словами..
27.12.2016


Добавить комментарий!