> ПППУ > Новини України

 

Документи
Новини ПППУ
Новини України
Про проект
Регіони
Позиція ПППУ
 

Новини України

БУШ: РОСІЯ НЕ ЗАСТОСУЄ ПРАВО ВЕТО ДО ПДЧ УКРАЇНИ
Франция категорично проти України в НАТО
У Росії вважають, що Газпром здався Україні
Володимир Литвин: "Все, що відбувається сьогодні у стінах парламенту, – це не просто неробство, це межує із злочином перед народом"
Литвин спокійно відноситься до візиту Буша
Фракції парламенту підписали Протокол взаєморозуміння
ВР ухвалила постанову про НАТО
Посол України в США розповів, які документи сподіваються підписати під час візиту Буша
Яценюк сподівається на "серйозний урок" для усіх
Ющенко називає політику Тимошенко політикою авантюр і інтриг

Яценюк сподівається на "серйозний урок" для усіх

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк сподівається, що остання криза у Верховній Раді стане уроком для парламентських сил і в найближчому майбутньому вона не повториться.

"Верховна Рада працюватиме. Тому що ми всі заслуговуєм на те, щоб в Україні був дійсно працюючий парламент. І ми сьогодні довели те, що мистецтво компромісу в українській політиці все таки існує", - заявив він у ефірі "1+1" у четвер ввечері.

"Ми все таки дійшли до згоди. Ми підписали протокол порозуміння, ми прийняли постанову по НАТО, яка є виграшною постановою для всіх політичних сил. І дуже важливо те, що всі вийшли зі збереженим лицем з цієї ситуації. І я сподіваюся, що це дуже серйозний урок і для подальшої роботи українського парламенту", - додав Яценюк.

"Ми пережили цю кризу, і навряд чи ми будемо заходити в аналогічні кризи в найближчому майбутньому", - наголосив спікер парламенту.

При цьому він заперечив, що у четвер у парламенті відбулася підміна Конституції та Регламенту Верховної Ради. "Навпаки, сьогодні відбулось знаходження того чи іншого компромісу, про який всі говорять, але меншість з усіх парламентарів очікувала те, що це все дійсно відбудеться", - наголосив Яценюк.

"Ніхто не сподівався, всі думали, що вже можна ставити той хрест, про який я говорив... Але це не сталося", - додав він.

На запитання, що стало вирішальним аргументом у складній, за словами самого спікера, "на підвищених тонах дискусії", Яценюк відповів: "Аргумент тільки єдиний: Україна – демократична держава. Україні нагально потрібен єдиний законодавчий орган, незалежний і повноцінний".

"І, власне кажучи, ці аргументи були сприйняті", - зазначив Яценюк.Домашнее времяпровождение не должно создавать никаких препятствий для полноценного отдыха. Как правило, ванная комната - это особенное место, где можно расслабиться и разгрузить мысли от всех дел и проблем. Создайте собственный уют, установив новейшую гидромассажную ванную из интернет-магазина сантехники в Киеве. Вы заметите, как на самом деле хорошо быть дома! Кожній діловій людині потрібен відпочинок в такій самій мірі, як іншим. Чисте повітря та незаймана природа навколо дачного будинку - що може бути краще? Затишне оточення навколо Вас створять наші досвідчені інженери.

 

Новини ПППУ

Політрада ПППУ обговорила найактуальніші завдання
Партія промисловців і підприємців України провела чергове засідання політичної ради ПППУ. Обговорено підсумки роботи..
27.12.2016
Черкаська організація ПППУ ініціює вирішення проблем людей старшого покоління
Черкаська обласна організація Партії промисловців та підприємців опікується людьми похилого віку. Партійці..
27.12.2016
Севастопольський осередок ПППУ готує підприємців ринку
Партія промисловців та підприємців України в місті Севастополі організувала навчання 118 підприємців ринку.За словами..
27.12.2016


Добавить комментарий!