> ПППУ > Новини України

 

Документи
Новини ПППУ
Новини України
Про проект
Регіони
Позиція ПППУ
 

Новини України

БУШ: РОСІЯ НЕ ЗАСТОСУЄ ПРАВО ВЕТО ДО ПДЧ УКРАЇНИ
Франция категорично проти України в НАТО
У Росії вважають, що Газпром здався Україні
Володимир Литвин: "Все, що відбувається сьогодні у стінах парламенту, – це не просто неробство, це межує із злочином перед народом"
Литвин спокійно відноситься до візиту Буша
Фракції парламенту підписали Протокол взаєморозуміння
ВР ухвалила постанову про НАТО
Посол України в США розповів, які документи сподіваються підписати під час візиту Буша
Яценюк сподівається на "серйозний урок" для усіх
Ющенко називає політику Тимошенко політикою авантюр і інтриг

Ющенко називає політику Тимошенко політикою авантюр і інтриг

Президент України Віктор ЮЩЕНКО називає політику прем’єр-міністра Юлії ТИМОШЕНКО політикою авантюр і інтриг.

Як передає кореспондент УНІАН, про це глава держави сказав в інтерв’ю українським журналістам в Душанбе.

В.ЮЩЕНКО наголосив, що його відверто здивувала позиція прем’єр-міністра, яка направила йому лист щодо газових питань. «Я не є прихильником стосунків Президента і прем’єра через пошту. Ми кожен тиждень зустрічаємось по декілька разів, і якщо прем’єр-міністр переслідує не піар, а (переслідує – УНІАН) організацію конкретної роботи, в тому числі й по темі газового ринку, це можна було зробити на двосторонній основі», - сказав В.ЮЩЕНКО, висловивши думку, що Ю.ТИМОШЕНКО переслідувала інші цілі.

Президент підкреслив, що його домовленості з Президентом Росії Володимиром ПУТІНИМ обидва уряду позитивно сприйняли і назвали ці кроки правильними.

«Обидва прем’єр-міністри на спільній прес-конференції заявили, що вони вітають такі домовленості - і як проведення розрахунків, і як щодо майбутніх перемовин по організації ринку. І перший, хто мене привітав з блискучою перемогою, це була прем’єр-міністр України», - сказав В.ЮЩЕНКО. Тому він не розуміє, що хотіла сказати своїм вчинком Ю.ТИМОШЕНКО, написавши такого листа.

«І про це мені неприємно говорити, мені набридає ця політика авантюр і інтриг», - сказав глава держави.

Як повідомляв УНІАН, 6 березня Ю.ТИМОШЕНКО направила лист до В.ЮЩЕНКА у відповідь на звернення глави держави стосовно ситуації в газовій сфері, опубліковане в засобах масової інформації.

У листі Ю.ТИМОШЕНКО, зокрема, йдеться, що вона підтримує і буде виконувати домовленості між Президентами України та РФ від 12 лютого "у тій частині, що стосуються доцільності негайної нормалізації відносин між нашими країнами у газовій сфері”.

Проте, сказала прем’єр, Кабінет Міністрів не може погодитися з деякими умовами цих домовленостей, а саме:

- закупівля в першому кварталі 2008 року російського природного газу за ціною 315,6 доларів США за тисячу кубометрів газу з попередньою передоплатою;

- заміна одного посередника іншим шляхом створення спільного підприємства (СП-2) для реалізації всього імпортованого та газу власного видобутку на внутрішньому ринку України;

- відсторонення НАК „Нафтогаз України” від можливості балансування та розподілу газу на внутрішньому ринку України шляхом укладання угод та постачання газу СП-1 (імпортером газу) та СП-2.

Як зазначила Ю.ТИМОШЕНКО, реалізація цих умов, на переконання уряду, керівництва НАК „Нафтогаз України” та незалежних експертів, призведе до збереження корупційних схем та зловживань, банкрутства НАК „Нафтогаз України” і буде суперечити національним інтересам.Домашнее времяпровождение не должно создавать никаких препятствий для полноценного отдыха. Как правило, ванная комната - это особенное место, где можно расслабиться и разгрузить мысли от всех дел и проблем. Создайте собственный уют, установив новейшую гидромассажную ванную из интернет-магазина сантехники в Киеве. Вы заметите, как на самом деле хорошо быть дома! Кожній діловій людині потрібен відпочинок в такій самій мірі, як іншим. Чисте повітря та незаймана природа навколо дачного будинку - що може бути краще? Затишне оточення навколо Вас створять наші досвідчені інженери.

 

Новини ПППУ

Політрада ПППУ обговорила найактуальніші завдання
Партія промисловців і підприємців України провела чергове засідання політичної ради ПППУ. Обговорено підсумки роботи..
27.12.2016
Черкаська організація ПППУ ініціює вирішення проблем людей старшого покоління
Черкаська обласна організація Партії промисловців та підприємців опікується людьми похилого віку. Партійці..
27.12.2016
Севастопольський осередок ПППУ готує підприємців ринку
Партія промисловців та підприємців України в місті Севастополі організувала навчання 118 підприємців ринку.За словами..
27.12.2016


Добавить комментарий!