> ПППУ > Позиція ПППУ

 

Документи
Новини ПППУ
Новини України
Про проект
Регіони
Позиція ПППУ
 

Позиція ПППУ

Заява ПППУ щодо грошової оцінки земельних ділянок в Києві
СТРАТЕГІЯ ПППУ – ЗАХИСТ ТА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ
Заява ПППУ щодо ініціативи загальноукраїнського збору інформації про випадки неправомірних дій податкової адміністрації

Заява ПППУ щодо грошової оцінки земельних ділянок в Києві

ЗАЯВА

Партії промисловців і підприємців України

27 листопада 2007 року

Партія промисловців і підприємців України закликає свідому громадськість об’єднати зусилля навколо подолання політичної кризи в країні. Партійці переконані: триваюча бездіяльність парламенту може коштувати державі дуже серйозних негативних наслідків - економічних збитків, незворотної втрати часу для сталого соціально-економічного розвитку, суспільної зневіри та розчарувань.

Ще на початку року ПППУ застерігала щодо небезпеки політичної діяльності за межами правового поля та називала позачергові вибори невдалою політичною авантюрою, яка не привнесе якісних змін в розстановку політичних сил, не забезпечить консолідованих дій гилок влади, а лише спричинить черговий виток гальмування законотворчого процесу, а тому - усіх реформаторських змін в країні. На жаль, основні негативні прогнози партії справдилися.

Членам ПППУ, усім виборцям країни є незрозумілою логіка останніх подій. Два місяця тому в демократичному форматі, з непоганою явкою відбулися позачергові вибори, що мало б дати шанс на незворотні суспільно-політичні зміни. Однак до цього часу не сформована коаліція, все реальнішою стає перспектива безкоаліційного парламенту. Очевидно, що за лаштунками політичної сцени відбуваються негідні торги, на які виставлені безліч цікавих речей – від портфелів, посад та бізнес-ресурсу, депутатських голосів та поточних законопроектів - до самої „її величності” Конституції.

Природно, що на цьому тлі країна живе окремим життям, яке стає все більш тривожним. Почастішали техногенні та екологічні події. Ціною видобутого вугілля стає людське життя. Через недбалість перевізників та стихію нанесено нещадного вдару екосистемам Чорного та Азовського морів. За власною логікою зростають ціни на продовольство, транспорт, енергоносії. Праві прості люди, які кажуть, що політики загралися, що вони не відчувають потреб власного народу, а головне – відповідальності за свої передвиборчі обіцянки, за ситуацію в державі.

Промисловці і підприємці – фахівці своєї справи, чесні та відповідальні громадяни, з тривогою спостерігають за накопиченням та загостренням системних проблем в економіці. Вже минув термін другого читання проекту Державного бюджету в парламенті, а бюджетний процес не рушає з місця. Промислово-підприємницькій сфері загрожує новий занадто фіскальний рік – через непрацюючий парламент не прийнятий Податковий кодекс, адміністрування податків характеризується недоброзичливим ставленням до бізнесу. Земельний мораторій має бути скасований з 1 січня 2008 року, але не прийняті закони, які забезпечують завершення земельної реформи. Це означає продовження антидержавного, виключно в інтересах окремих бізнес- та політичних структур, розподілу і продажу головної цінності України – землі, в тому числі сільськогосподарської.

Низька конкурентоспроможність економіки, замала продуктивність праці, штучні перепони на шляху потужного інвестора, недосконала експортно-імпортна політика – зовнішньоторгове від’ємне сальдо нині складає 6,7 млрд доларів США – всі ці та інші проблеми занадто складні, щоб розв'язатися самі собою. Жодна владна структура, жоден талановитий державний менеджер самотужки не зрушить з місця віз питань, які нині випробують країну на життєстійкість. Лише об’єднання зусиль, погодженість дій, тверда політична воля, усвідомлення власної відповідальності можновладців перед народом, безкомпромісний державницький підхід можуть забезпечити поступову ходу України до економічного процвітання, перемоги демократичних суспільних цінностей.

ПППУ вимагає усі владні структури усвідомити глибину існуючих проблем, припинити негідні політичні ігри та рішучими конкретними справами виправдати сподівання та надії виборців.Домашнее времяпровождение не должно создавать никаких препятствий для полноценного отдыха. Как правило, ванная комната - это особенное место, где можно расслабиться и разгрузить мысли от всех дел и проблем. Создайте собственный уют, установив новейшую гидромассажную ванную из интернет-магазина сантехники в Киеве. Вы заметите, как на самом деле хорошо быть дома! Кожній діловій людині потрібен відпочинок в такій самій мірі, як іншим. Чисте повітря та незаймана природа навколо дачного будинку - що може бути краще? Затишне оточення навколо Вас створять наші досвідчені інженери.

 

Новини ПППУ

Політрада ПППУ обговорила найактуальніші завдання
Партія промисловців і підприємців України провела чергове засідання політичної ради ПППУ. Обговорено підсумки роботи..
28.12.2016
Черкаська організація ПППУ ініціює вирішення проблем людей старшого покоління
Черкаська обласна організація Партії промисловців та підприємців опікується людьми похилого віку. Партійці..
28.12.2016
Севастопольський осередок ПППУ готує підприємців ринку
Партія промисловців та підприємців України в місті Севастополі організувала навчання 118 підприємців ринку.За словами..
28.12.2016


Добавить комментарий!