> ПППУ > Позиція ПППУ

 

Документи
Новини ПППУ
Новини України
Про проект
Регіони
Позиція ПППУ
 

Позиція ПППУ

Заява ПППУ щодо грошової оцінки земельних ділянок в Києві
СТРАТЕГІЯ ПППУ – ЗАХИСТ ТА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ
Заява ПППУ щодо ініціативи загальноукраїнського збору інформації про випадки неправомірних дій податкової адміністрації

СТРАТЕГІЯ ПППУ – ЗАХИСТ ТА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ

Інтерв'ю з головою Партії промисловців і підприємців Людмилою Денисюк

- Людмила Всеволодівна, в Партії промисловців і підприємців Ви не перший рік, раніше очолювали партійні організації Києва та Київської області, однак лідером ПППУ стали недавно. Чим нині є ПППУ?

- Партія була і є самодостатньою політичною силою. Вона усвідомлює свою роль в сучасних політичних процесах, посідає чільне місце у політичній системі країни. Як автор ідеї розробки Стратегії прискореного розвитку країни, ПППУ готова до консолідації з тими силами, для яких пріоритетами є інтереси держави, конкурентноздатність економіки, розвиток та процвітання середнього класу. Ми знаємо, як працювати і куди рухатися, щоб наростити м’язи, і не поділяємо думок про те, що майбутне належить двом-трьом мегапартіям.

- Присутність членів ПППУ у передвиборчому списку партії регіонів, відмова партії брати самостійну участь у виборчої кампанії в парламент – це так само частина тактики?

- Партія ніколи не була прихильником дострокових виборів і неодноразово заявляла про це. Ми наголошували: країна потребує консолідованої зваженої роботи з розв’язання системних проблем в економіці, враховуючи питання енергозбереження, модернізації виробництв, залучення інвестицій, становлення малого і середнього бізнесу, підвищення конкурентноздатності українського продукту. Політичні потрясіння не на часі, вони затримують сталий розвиток, відкидають нас назад. Тим більш – позачергові вибори, які аж ніяк не змінять політичну конфігурацію суспільства, а ще більш поглиблять в ньому протистояння і зневіру; вибори, в які ще на підготовчому етапі закладена міна повільної дії - невпевненість в їх бездоганної легітимності і можливість нескінченного оскарження підсумків …. Саме тому виникло рішення, що партія як така не братиме участь у парламентських виборах, а зосередиться на підготовці наступних, в тому числі – в місцеві органи влади.

У серпні більшістю голосів партійний з’їзд підтримав рішення Політради ПППУ взяти участь у виборах до Верховної Ради через делегування своїх членів, в тому числі міністра економіки Анатолія Кінаха, до її передвиборчого списку. Це рішення підтримали усі регіональні партійні організації?

- Не всі, але більшість. Не будемо лукавити: партія – всього лише частина українського суспільства, вона живе в нинішніх реаліях і віддзеркалює їх. Дехто з партійних організацій симпатизують регіоналам, дехто - «нашеукраїнцям», так само й допомагають їм у виборчій кампанії. Головним є наступне: у двохполярному українському світі, в атмосфері політичної радикалізації партія не розкололася навпіл, а залишилася єдиною силою з величезним потенціалом, яка продовжує активне життя і готує себе до майбутніх політичних перемог.

- Звідки така впевненість?

- Зважте передусім на таку обставину: нині майже кожна сім’я має свого підприємця, який займається або виробництвом, або комп’ютерним забезпеченням та інноваційними програмами, або торгівлею. Так сталося, що в економіці держави приватний бізнес видіграває все більшу роль. Нині підприємницьке середовище України активно зростае. Згідно із офіційними даними, 2001 року функціонувало 1,5 млн. суб’єктів малого підприємництва, 2006-го їх кількість в країні склала близько 2,4 млн., що на 62,2 % більше. Очікується, що впродовж 2007 року загальна кількість суб’єктів малого та середнього підприємництва збільшиться на 137 тис. одиниць або на 3,4% по відношенню до початку року. Нині в партії майже 160 тисяч членів, загалом виходить солідна і впливова сила. Але кількісний потенціал ПППУ необмежений. До нас сьогодні приходять авторитетні люди, які досі перебували в інших партіях, але переконалися: ми – партія патріотів і прагматиків, а вибори – явище тимчасове. Отже, маємо всі підстави розраховувати на новий сплеск у подальшому розвитку партії.Однак є ще завдання перетворити кількість в якість… Партії потрібна потужна спільна справа, міцна ідеологія. Такою ідеологією є підтримка середнього класу, захист малого і середнього бізнесу, який наповнює бюджет, створює робочі місця, формує багатство країни.

Для нас це – не просто гасла. Стратегія прискореного розвитку держави через розвиток малого і середнього бізнесу була викладена в книзі Анатолій Кінаха «Український прорив» ще в 2004 році, ніни ми палко підтримуємо його ідею розробити і затвердити державну програму розвитку середнього класу. Наші дії щодо захисту підприємництва містять декілька позицій. Це захист прав власності, доступність бізнесу до кредитних ресурсів, спрощення процедур створення та регулювання бізнесу, сбереження спрощеної системи оподаткування, створення в суспільстві сприятливого, позитивного ставлення до підприємця, хазяїна, власника. Шлях виборювання цих позиций давно відомий: повне порозуміння в підприємницькому середовищі, консолідованість дій у взаємодії з владою. Гадаю, завдання партії полягає не в тому, щоб поширювати популістські гасла. Треба будувати ефективний діалог з владою, ставити перед урядом, місцевими органами абсолютно конкретні питання і вимагати їх вирішення. Підкреслюю: вимоги, а не прохання, використовуючи всі притаманні політичним силам засоби.

Отже, акценти розставлено – треба працювати.

- Ви зачепили дуже важливе питання – завдання формування в суспільстві сприятливого ставлення до підприємця. Заможних у нас не полюбляють, а тому партії правого толку важко знайти собі симпатиків…

- З таким твердженням можу погодитися лише наполовину. Так, наприкінці травня Міжнародним центром перспективних досліджень за підтримки Інституту соціології НАНУ було здійснено всеукраїнське опитування на тему «Реформи, бізнес і політика». Виявилося, що значна частина суспільства справді орієнтується на ліві стереотипи. Ми погоджуємося з мораторієм на продаж землі та закриваємо очі на те, що чорний ринок землі давно існує, і наживаються на ньому ті, хто кричить «не можна!» з парламентської трибуни. Ми миримося з тим, що влада втручається в ціноутворення, постійно прагне ужесточити регуляцію бізнесу.

Ми – «куркулі» і «нащадки куркулів», але водночас дотепер боїмося зізнатися, що за словом «куркуль» - це найбільш працездатна й успішна частина суспільства в дореволюційній Україні. Це називається роздвоїння свідомості. Дослідження показує: тіж самі громадяни впевнені, що держава повинна захищати приватну власність і заохочувати розвиток національного бізнесу. Українці хочуть працювати в умовах, які може забезпечити тільки приватний бізнес, і визнають ефективність підприємств приватної форми власності. Результати дослідження свідчать, що ліберальні цінності, які уособлює бізнес, уже мають широку підтримку.Певна політична сила має взяти на себе лікування хвороби роздвоїння особистості, поставити завдання розвінчювання лівацьких стереотипів у суспільній свідомості. Крім того, треба і в бізнес-середовищі формувати адекватне розуміння власної відповідальності – політично організований бізнес має перестати гратися з лівацькими ідеями і ефективно реалізувати свій реформаторський потенціал. Такою силою може бути ПППУ.Отже, у діяльність ПППУ потрібно вносити корективи. Сьогодні ми маємо всі можливості, щоб, так би мовити, «накачати» біцепси, ще більш сконсолідуватися, насамперед навколо ідеї захисту інтересів промисловців і підприємців незалежно від їх політичної приналежності.

- І що для цього потрібно?

- Найважливіше – це команда однодумців і професіоналів. Коли такої команди немає і кожен тягне у свій бік як ті лебідь, рак і щука із байки Крилова, коли всі зусилля спрямовані лише на перерозподіл внутрішніх резервів країни, то навіть мови не може бути про стратегію соціально-економічного розвитку. Це ми вже проходили… На цьому фоні несподівано чітко проявилася одна вельми позитивна для нас тенденція: до партії почали підтягуватися представники здорового – не тіньового! – бізнесу, люди хочуть вступити у партію зараз. Навіть у столиці, зокрема, із крупного об’єднання «Гетьман». Такі приклади не поодинокі. Без перебільшення, у порівнянні із іншими партіями IQ в ПППУ дуже високий, і було б грішно не використати на повну потужність цей інтелектуальний потенціал, не спрямувати його у необхідне для України русло.

Ми є потужна і самодостатня політична партія. Альтернативи нашій партії в Україні просто нема. Настав час – не настане, а саме настав! – виступити у ролі такої політичної сили, яка візьме на себе відповідальність за реальне, не декларативне об’єднання усієї країни і зробить це.Домашнее времяпровождение не должно создавать никаких препятствий для полноценного отдыха. Как правило, ванная комната - это особенное место, где можно расслабиться и разгрузить мысли от всех дел и проблем. Создайте собственный уют, установив новейшую гидромассажную ванную из интернет-магазина сантехники в Киеве. Вы заметите, как на самом деле хорошо быть дома! Кожній діловій людині потрібен відпочинок в такій самій мірі, як іншим. Чисте повітря та незаймана природа навколо дачного будинку - що може бути краще? Затишне оточення навколо Вас створять наші досвідчені інженери.

 

Новини ПППУ

Політрада ПППУ обговорила найактуальніші завдання
Партія промисловців і підприємців України провела чергове засідання політичної ради ПППУ. Обговорено підсумки роботи..
27.12.2016
Черкаська організація ПППУ ініціює вирішення проблем людей старшого покоління
Черкаська обласна організація Партії промисловців та підприємців опікується людьми похилого віку. Партійці..
27.12.2016
Севастопольський осередок ПППУ готує підприємців ринку
Партія промисловців та підприємців України в місті Севастополі організувала навчання 118 підприємців ринку.За словами..
27.12.2016


Добавить комментарий!