> ПППУ > Позиція ПППУ

 

Документи
Новини ПППУ
Новини України
Про проект
Регіони
Позиція ПППУ
 

Позиція ПППУ

Заява ПППУ щодо грошової оцінки земельних ділянок в Києві
СТРАТЕГІЯ ПППУ – ЗАХИСТ ТА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ
Заява ПППУ щодо ініціативи загальноукраїнського збору інформації про випадки неправомірних дій податкової адміністрації
Заява ПППУ щодо ініціативи загальноукраїнського збору інформації про випадки неправомірних дій податкової адміністрації

ЗАЯВА

Партії промисловців і підприємців України щодо ініціативи загальноукраїнського збору інформації про випадки неправомірних дій податкової адміністрації

Партія промисловців і підприємців України підтримує УСПП та приєднується до ініціативи загальноукраїнський збору інформації про випадки неправомірних дій Державної податкової адміністрації. В такій спосіб промислова спільнота намагається зібрати доказову базу обґрунтування цієї проблеми як такої, що загрожує конкурентоспроможності економіки та національній безпеці країни. Акція включатиме визначення сум ПДВ, що належить до відшкодування з держбюджету суб’єктам господарювання, збір та аналіз звернень з питань порушення законодавства під час перевірок. Вона триватиме до 1 лютого 2008 року.

Наболілою для промислово-підприємницької громади стала проблема відшкодування ПДВ. В цілому за неофіційними даними, прострочена заборгованість з відшкодування ПДВ складає більше 4 млрд. грн., хоча в держбюджеті поточного року на такі цілі заплановано 18,7 млрд. грн.

Податковими органами порушуються усі можливі терміни проведення перевірок щодо підтвердження сум відшкодування ПДВ. Перевірки є чисельними та тривалими навіть у тих випадках, коли мова йде про сумлінних національних товаровиробників та експортерів, надійність роботи з якими підтверджена роками. Податківці безкінечно досліджують так звані „ланцюги”, до яких підприємства не мають відношення.

Так, заборгованість ВАТ „Крюківський вагонобудівний завод” сягає більше 100 млн. грн. – це місячний обсяг оборотних коштів підприємства. Для ТОВ „Вагонна інвестиційна компанія” (м. Київ) заборгованість складає більше 4,8 млн. грн., ПП „Плазіс-ЄМ (м. Кривий Ріг) – 609 тис. грн., ВАТ „Кредмаш” (м. Кременчук) – 2871 тис. грн., ДП „Борщівський спиртовий завод” (Тернопільська область) - 449 тис. грн. Величезні втрати несуть як гіганти промисловості, так і малий та середній бізнес, про підтримку якого точиться така кількість розмов.

Ситуація з відшкодуванням ПДВ експортерам стає загрозою конкурентноздатності національного товаровиробника. На фоні постійного вимивання оборотних коштів національних експортерів у вигляді неповернення ПДВ всі заходи уряду зі стимулювання експорту можуть виявитися малоефективними.

Ми, члени партії промисловців і підприємців, вирішили боротися з порушенням прав підприємств у свій спосіб - ініціювати громадські акції, які змусять парламент, уряд та керівництво ДПА звернути увагу на сферу адміністрування ПДВ та нарешті навести лад.

Планується зібрати найповнішу базу підприємств, які зазнали збитків від неправомірних дій податкової, а також скласти реєстр незаконних перевірок із зазначенням сум збитків підприємств і даних про посадових осіб, які проводили перевірку. Ця робота розпочинається за допомогою Інтернет-порталу та опитування підприємств. ПППУ працюватиме й над пропозиціями з відпрацювання та запровадження альтернативного чинному механізму сплати та відшкодування ПДВ.

Попри задекларований ДПА України курс на побудову партнерських відносин з платниками податків, підприємцям постійно доводиться стикатися з фіскально-силовими діями з боку місцевих підрозділів податкових органів. Так, „під вогнем” податківців опинилося тернопільське державне науково-технічне підприємство „Промінь”. Експерти УСПП вважають, що і порушена проти „Променя” кримінальна справа, і чисельні безпідставні перевірки є фактом використання повноважень податкових органів задля перерозподілу власності.

Звертаємось до керівництва ДПА України з проханням забезпечити неупереджений розгляд надуманої ситуації навколо підприємства „Промінь”. Ми, промисловці і підприємці, хочемо чути не про „військові дії” з боку податківців, а про реальну співпрацю та допомогу, прагнемо відчувати повагу до роботодавця.

Партія промисловців і підприємців докладе усіх зусиль, щоб змусити керівництво держави звернути увагу на сферу адміністрування ПДВ, чисельні безпідставні перевірки суб’єктів господарювання. Підприємницька громада, яка прагне з державою чесних прозорих стосунків, вимагає від податкових органів партнерського ставлення до тих, хто наповнює державний бюджет та забезпечує зростання добробуту людей.Домашнее времяпровождение не должно создавать никаких препятствий для полноценного отдыха. Как правило, ванная комната - это особенное место, где можно расслабиться и разгрузить мысли от всех дел и проблем. Создайте собственный уют, установив новейшую гидромассажную ванную из интернет-магазина сантехники в Киеве. Вы заметите, как на самом деле хорошо быть дома! Кожній діловій людині потрібен відпочинок в такій самій мірі, як іншим. Чисте повітря та незаймана природа навколо дачного будинку - що може бути краще? Затишне оточення навколо Вас створять наші досвідчені інженери.

 

Новини ПППУ

Політрада ПППУ обговорила найактуальніші завдання
Партія промисловців і підприємців України провела чергове засідання політичної ради ПППУ. Обговорено підсумки роботи..
06.01.2017
Черкаська організація ПППУ ініціює вирішення проблем людей старшого покоління
Черкаська обласна організація Партії промисловців та підприємців опікується людьми похилого віку. Партійці..
06.01.2017
Севастопольський осередок ПППУ готує підприємців ринку
Партія промисловців та підприємців України в місті Севастополі організувала навчання 118 підприємців ринку.За словами..
06.01.2017


Добавить комментарий!